Blogger tarafından desteklenmektedir.
Oooo neler var neler!

YAZAR HAKKINDA


Kariyer: Yazar, Kitap tasarımcısı, Kapak tasarımcısı, Editör, Turizm Danışmanı
Hakkında: 1975, İstanbul doğumlu olan yazar, ilk, orta, lise ve üniversite eğitimini burada tamamladıktan sonra turizm dalında kariyer yapmış, halen bu kariyerine devam ederken yazmayı da aksatmamıştır.
Şimdiye kadar e-kitap olarak yayınlanmış altı kitabı olan yazarın diğer kitapları da zamanla yayınlacaktır. Fantastik, gerilim, bilimkurgu, polisiye, dram, gizem ve macera içerikli romanlarının ana temaları insan, evren, mücadele ve yolculuktur.

YOUTUBE KANALIMKİTAPLARIMİnsanlığı yok etmek isteyen varlıklarla, dedektif ve ekibinin amansız mücadelesi nefesinizi kesecek. Kalbini kaptırdığı sevdiğinin ve ilahi gücün desteğini alan Kenan, rehberlik ettiği ekibinin son müdahalesiyle acaba insan ırkını kurtarabilecek mi?
 
  'Acıyla inledi ağzından yeşilimsi salyalar akan saldırgan ama bu onu durdurmaya yetmeyecekti. Bir yandan sol pençesiyle Kenan'ın boğazını kaplamış şiddetle sıkıp onun hareket etmesini engelliyor, diğer yandan sağ pençesiyle vücuduna girmiş olan kazığın dışarıdaki kısmını tutup sertçe kırmıştı yaratık.
  Dedektif çaresizlik içinde onu üzerinden atmak için cansız kalan elleriyle debeleniyordu. Gözlerindeki nefreti görmüş, ölüm kokan iğrenç nefesi, midesinin bulanmasına ve gözlerinin bir an için kararmasına neden olmuştu.'


Orta Evren Günlükleri - Ruh Tutucuların Yükselişi


Evrendeki en güzel gezegenlerden biri olan Dünya'ya geri dönüşün anlatıldığı bu hikâyede, evrendeki farklı canlıların gizemli hayatları ve diyarlarına yapılan yolculuk ve bu esnada yaşamı yok etmeye çalışan kötü varlıklarla, yaşamı ve evren dengesini korumaya çalışan iyi varlıkların yaptıkları mücadelenin destansı öyküsü sizleri bekliyor.

"Öldürdükleri Coveniusların kokuşmuş cesetlerinden oluşturulan tepenin üzerine tırmanmıştı. İğrenç yaratıklar, şimdiye kadar binlerce canlıyı diri diri doğramış oldukları üç başlı vahşi kılıçlarını çekerek hızla kendisine doğru geliyordu. Ölümü çağrıştıran gecenin siyahını keskin bir hançer gibi yaran mavi kristal küresinin parlak ışığı, onun puslu rüzgârın eşliğinde dalgalanan altın sarısı saçlarının üzerindeki pırlanta tacına, gümüş zırhına, asasına ve korkusuzca bakan buz mavisi gözlerine yansıyordu. Evren muhafızlarının lideri ve yaşam kristalinin en cesur askeri olan İnka, leş yiyici yaratıkların karanlık ruhlarına bakarak havaya kaldırdığı asasını yere vurdu ve asasından çıkan mavi kürenin yok edici dehşetini onların üzerine gönderdi. Kesilip vahşice katledilen halkını, Nekria'daki çocukları düşünüyor ve bu onu motive ediyordu. Hiçbir yaratık kalmayana kadar hepsine hak ettikleri cezayı verecekti ve bu ceza, onların katlettikleri canlılar gibi acı çekerek ölmesinden başka bir şey değildi."
Genç Hakan, başına gelen tüm olumsuzluklara rağmen atalarının izinden gitmeyi sürdürmeye kararlıydı. Hayatındaki en değerli hediye olan dedesinden kalma saat ise onu yarı yolda bırakmak üzereydi.

Onu tamire götürdüğünde başına geleceklerden habersizdi ancak saat onu hiç beklemediği bir serüvene çıkaracak, uğruna mücadele edebileceği bir amacı olmasını sağlayacaktı.

Hakan'ın ilginç ve bir o kadar da inanılmaz öyküsü zihin sınırlarınızı zorlayacak ve sizi hiç bilmediğiniz heyecan ve macera dolu diyarlara götürecek.

Kim bilir bir gün sizin de uğur olarak hep yanınızda taşıdığınız şey belki de hiç ummadığınız bir yolun haritası, hiç görmediğiniz bir başka dünyanın anahtarı olabilir.Olağan IQ Seviyesi üzerinde kaldığımız doğrudur!

Orta Evren Günlükleri - Evren Birliği
Impetus LV sisteminde yaşayan ırkların alarmda olması boşuna değildi çünkü uzun zaman önce alt evrende toplanıp, yine orta evrene geçmenin bir yolunu bulan Torklar, ilk seferden çok daha farklı, çok daha güçlü bir şekilde merkez küreyi yok etmeye hazırlanıyordu. Bu sayede tüm orta ve üst evren canlıları onların eline geçecek ve en güçlü varlık topluluğu olarak alt evrene hükmedebileceklerdi. Karşılarındaki rakibi küçümsemeleri, ilk savaşta onların çok çabuk yenilmelerine sebep olmuştu ancak iki kez aynı hatayı yapmayacaklardı. Tüm evren ve içindeki canlıların ruhları onların olacaktı artık.Eğer kronik baş ağrıları, depresyon, epilepsi (sara hastalığı) ya da şiddetli duygu dalgalanmaları gibi beyinle ilgili farklı bir sorundan muzdaripseniz bunun da suçlusu DNA’nız değil. Suçlu, tükettiğiniz besinler. Modern tahıllar beynimizi tahrip eder. “Modern”den kastım sadece rafine beyaz unlar, makarnalar ve pirinç değil, bütün tahıllardan bahsediyorum.


Artan kalp-damar hastalıkları, obezite ve bunama oranlarının sorumlusu karbonhidratlar ve kanola, mısır, pamuk, yer fıstığı, aspir, soya fasulyesi ve ayçiçeği gibi bitkilerin işlenmesiyle elde edilen çoklu doymamış yağlar olabilir mi? DNA'mızı, genetik mirasımıza rağmen, sadece aldığımız besinlerle değiştirmemiz mümkün mü? Toplumun sadece küçük bir yüzdesinin sindirim sistemlerinin buğday, arpa ve çavdarda bulunan gluten isimli proteine hassas olduğu bilinen bir gerçektir. Fakat bu bileşenin herkesin beyni üzerinde olumsuz bir etkisi olabilir mi?
Değerli okuyucular, bu kitabı yazmamın ana nedeni, üzerinde yıllarca emek vererek yazdığım romanlarımı bir türlü yayınlayamamış olmamdan dolayı verdiğim karar neticesinde yaşadığım tecrübeleri ve kitaplarımı dünyanın her köşesindeki online mağazalara nasıl ulaştırdığımı (Üstelik hiç bir ücret ödemeden) sizlerle paylaşmak istememdir. 
Başlamadan önce bilmenizi isterim ki bu hiç de kolay olmayan bir yolculuk olacak. Ancak biraz çabayla ve bu rehber sayesinde kitabınızın en azından internet üzerinde satışının yapılmasını, daha da önemlisi okuyucuyla e-kitap olarak buluşmasını sağlayacaksınız.Orta Evren Günlükleri - Evrenin Anahtarı


Koşuşturmaya Kısa Bir Ara Verin! 

Kitap Okuyun!

Orta Evren Günlükleri - Tüm Online E-Kitap Mağazalarında
KANAL TAKİBİ İÇİN SOSYAL HESAPLAR


BLOG SİTEM: Orta Evren Günlükleri, https://goo.gl/iHhRNa

KİTAPLARIMDAN ÖRNEK BÖLÜMLERİ İÇİN

E-KİTAPLARI BULABİLECEĞİNİZ SATIŞ SİTELERİ
SMASHWORDS: https://goo.gl/pu68CN
BARNES&NOBLES: https://goo.gl/nUAxwA
APPLE / ITUNES: https://goo.gl/fhGwrW
SCRIBD: https://goo.gl/YcAih2