Blogger tarafından desteklenmektedir.
Oooo neler var neler!

1 Şubat 2019 Cuma

KONU:

ACUN MEDYA İŞ BAŞINDA!


Sabahın erken saatlerinde Google Trendlere bakayım dedim ama bir de ne göreyim. Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı'nın hediye olarak aldığı evi satılığa çıkarmış, bir de onun üzerine açıklamalar yapmış. Ah!Ah! Ne önemli bir haber değil mi? Acaba bundan sonra ne olacak. Bakalım Acun buna karşı bir hamle yapacak mı? Bu konuyu hemen öğrenmeliyiz çünkü hayatımızı değiştirecek bir haber!


Olaya gelince Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı, gittiği bir AVM'de gazetecilere bazı açıklamalar yapmış. Ablası ile buluşmaya gelmiş, bu arada magazin gündemini altüst eden ev konusuna açıklık getirmiş. Acun Ilıcalı'nın kendisine düğün hediyesi olarak aldığı, boşanma sonrası satılığa çıkardığı evle ilgili haberleri yalanlamış. 
Aman ne önemli! Hele haberin altına o anda elli kadar yorum gelmesi ise daha da ilginç. Olaylar gösteriyor ki Acun medya yine işbaşında. Öyle ki haber Google Trendlerde liste başı olmuş durumda.

Jakob Corewill

Burada paylaşılan yayınlar hiçbir şekilde herhangi bir şahsa yada kuruma zarar verecek nitelikte değildir. Öyle olduğunu düşünüyorsanız lütfen yukarıda, sağdaki sosyal ağlar menüsüne girerek bana ulaşın ama baştan söyleyim, bu yazı beni bağlamaz :D