Blogger tarafından desteklenmektedir.
Oooo neler var neler!

28 Mart 2017 Salı

KONU:

BENİM EVRENİM / 3.BÖLÜM


Az sonra odanın etrafındaki eşyaların şekli bozulmaya başladı. Her yer kararmış, sadece beyaz noktalar halindeki bulutumsu insan şekli, önündeki havada asılı duran sarı noktaların yerlerini değiştiriyor, onları düzenliyordu. Hemen karşısında süzenler duruyor, adeta bir kelebeği andırıyorlardı.
"Merhaba zaman yolcuları. Ricamı yerine getirmişsiniz. Sağ olun!"
"Sorun yok ancak neden onca süreyi aşıp geçmişe gittiğimizi merak ediyoruz!"
"Anlatayım! Gittiğiniz zamanda insanların sezgi gücünü en yüksek duruma getirecek kişi ortadan kayboldu. Diğer nesilleri incelediğimde bu olay sonumuzu getiriyor, evreni şekillendirme ve düzenini korumada üstleneceğimiz rolü geçersiz kılıyor. Hiçbir geçmiş temayı değiştirmeden bu sorunu engellememiz gerekiyordu. İşte bu yüzden o dönemden birini seçtik ve insanlığı bir üst seviyeye taşıyacak öğretiyi kendisine işledik. Onun buluşu sayesinde yok olmaktan kurtulacağız!"

Takılıyoruz Bizbize

Burada paylaşılan yayınlar hiçbir şekilde herhangi bir şahsa yada kuruma zarar verecek nitelikte değildir. Öyle olduğunu düşünüyorsanız lütfen yukarıda, sağdaki sosyal ağlar menüsüne girerek bana ulaşın ama baştan söyleyim, bu yazı beni bağlamaz :D