Blogger tarafından desteklenmektedir.
Oooo neler var neler!

1 Şubat 2019 Cuma

KONU: , ,

EFSANE BMX ŞOV – KAÇIRMAYIN / KRISS KYLE DUBAI’DE


Kriss Kyle, Red Bull Dubai Röportajından:

“Herkes çok iyiydi ve gerçekten buraya yine gelmek isterim. Binaların boyları inanılmaz yüksek. Burada herşey var ve herşeyin en iyisinden var. Yerde bir çöp bile bulamazsınız. Çok temiz bir şehir.”

“Geçen seneden beri bu şova hazırlanırken çok heyecanlıydım ama bazı şeyleri düşündüğümde biraz çekiniyordum işin açıkcası. Ben yüksekten korkarım. Bunu beni tanıyan herkez iyi bilir ama kendimi psikolojik olarak bu atlayışa odakladım. Buna yönelik tüm vücudumu hazırlayan bir programım vardı. Yüksekten çok korksam bile insan vücudunun neler yapabileceğini görmek inanılmaz. Helikopterden atlamadan önce uçakta Dubai’ye gelirken kendime kendime ‘Bunu yapacağım. Ne olursa olsun bunu kesinlikle yapacağım’ diyordum sürekli.

Zihinsel olarak sanırım bu proje beni daha güçlü yaptı. Daha fazlası, daha büyük projeler için sabırsızlanıyorum. Kendimi tamamen bir sonraki şova odaklamış durumdayım”


Takılıyoruz Bizbize

Burada paylaşılan yayınlar hiçbir şekilde herhangi bir şahsa yada kuruma zarar verecek nitelikte değildir. Öyle olduğunu düşünüyorsanız lütfen yukarıda, sağdaki sosyal ağlar menüsüne girerek bana ulaşın ama baştan söyleyim, bu yazı beni bağlamaz :D