Blogger tarafından desteklenmektedir.
Oooo neler var neler!

28 Nisan 2017 Cuma

KONU: ,

İNTERNETTEN PARA KAZAN!


İnternetten para kazan. Sadece tıkla yeter! İzle, kopyala yapıştır, oku ve kazan! Kulağa ne kadar hoş geliyor değil mi? Önce videoyu izleyelim o zaman!


Çocuktan al haberi demek bu olsa gerek! Hepimiz mutlaka internet üzerinde ne kadar boş zaman geçirdiğimizi ve bu zamanı nakide çevirmenin ne kadar iyi olacağını mutlaka düşünmüşüzdür. En azından ben bayağı bir kafa patlattım bu konuda. Gelelim sonuçlara. 
Üç aşamalı olarak değerlendireceğim konuyu daha net anlaşılması için. Birinci aşamanın ismi Online Bataklık
Bu bataklığın içinde ikili opsiyondan, para kazanma kitaplarına, izle kazandan, bilgisayar hafızasından yer kiralamaya kadar envai çeşit dolandırma yöntemi görebilirsiniz.
İkinci aşamanın ismi Kaygan Zemin.
Bu zeminde bulabileceğiniz konular ise Forex, reklam izlemek, sitenden acaip satış kanallarının reklamını vermek, anket doldurmak ve oyun oynamak.
Birinci aşama da her türlü gereksiz eylemi yaparak çok güzel para kaptırabilirsiniz. O kadar güzel olur ki keyif bile alırsınız bir süre ta ki durumu anlayıncaya kadar.
İkinci aşama ise diğerine göre daha dürüst olmasına rağmen her an yaptığınız onca emek boşa gidebilmektedir. Para kazanmak ise ancak yaşamama derecesine gelinceye kadar bilgisayar başında oturmanız sayesinde olacaktır.
Üçüncü aşamanın ismi ise Çalış, Kazan. Her işte olduğu gibi bilgi, deneyim, emek ve çaba ekseninde hareket ederseniz, tabii sabrı da eklemek lazım bulara, istediğiniz kadar olmasa da iyi paralar kazanabilirsiniz. Bunlara örnek olarak ise makale yazımı, çeviri, adsense reklamcılığı, Online oyuncu kasma ve satışını verebiliriz. İlk bölümü böylece tamamlayalım. İkinci bölümde Online Bataklığı ayrıntılarıyla inceleyeceğiz. Takipte kalın. Saygılarımla...

Takılıyoruz Bizbize

Burada paylaşılan yayınlar hiçbir şekilde herhangi bir şahsa yada kuruma zarar verecek nitelikte değildir. Öyle olduğunu düşünüyorsanız lütfen yukarıda, sağdaki sosyal ağlar menüsüne girerek bana ulaşın ama baştan söyleyim, bu yazı beni bağlamaz :D