Blogger tarafından desteklenmektedir.
Oooo neler var neler!

2 Nisan 2017 Pazar

KONU:

AYLIK ÖYKÜ SEÇKİSİ

http://oykuseckisi.com/secki-arsivi/

Eminim ülkemizde fantastik, bilimkurgu seven öykü veya roman okuyucularının mutlaka yolunun düştüğü takip ettiği bir yerdir Kayıp Rıhtım.

İlk öykü denemelerime başladığımda fantastik ve bilimkurgu eserlerinin hastası olan benim de uğrak yerim olmaya başlamıştı burası. Sonrasında rıhtımda gezinirken gördüğüm Aylık Öykü Seçkisi, benim o  sıralarda aradığım yerdi belki de ve uğrak yerim olmuştu bir süre sonra.

Burası yeni yazma deneyimlerine başlayan, kendini denemek veya yazdığı öyküyü paylaşmak isteyenlerin her ay takip ettiği şirin bir köşe. Aynı zamanda deneyimli yazarların da uğrak yeri olması itibari ile aslında bir nevi eğitici ve öğretici bir yer aynı zamanda.

Ben de ilk denemelerimi burada yayınlamayı uygun bulmuştum ve iyi ki de öyle yapmışım. İçinde binlerce öykü denemesi ve bu denemelere gelen eğitici yorumların olduğu bu alana göz atmalısınız mutlaka...

Öykü Seçkisi Arşivi için: http://oykuseckisi.com/secki-arsivi/
Takılıyoruz Bizbize

Burada paylaşılan yayınlar hiçbir şekilde herhangi bir şahsa yada kuruma zarar verecek nitelikte değildir. Öyle olduğunu düşünüyorsanız lütfen yukarıda, sağdaki sosyal ağlar menüsüne girerek bana ulaşın ama baştan söyleyim, bu yazı beni bağlamaz :D